1 / 12
Stan za kratok prestoj (Centar)
1.200 МКД
Цената е фиксна
27.11.2021 10:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

11 Октомври 52А

Се изнајмува стан во строг Центар на 900 м од Плоштад.
Станот се наоѓа во нова зграда и е комплетно опремен има: паркинг,греење , клима уред, ТВ,интернет,опремена кујна ,машина за перење,хигиенски прибор..
Цена за краток престој (4 часа)-1200 денари
Цена за ноќевање :1500 денари
За повќе информации контакт -071338526📲
Viber i WhatsApp 📱

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mila
Потврден огласувач
071338526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам