1 / 12
Ш.2783 СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРЖИНО
1 €
04.05.2022 10:37

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

341 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

267 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

ШИФРА - 2783
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРЖИНО ОД 341 М2
ПОД+ПР+1+ПОТ , ПЛАЦ 437 М2 . ЕДИНЕЧНА
ПОДРУМ - 57 М2 , 2 ГАРАЖИ - 41 М2
ПР- 97 М2
1 КАТ - 96 М2
ПОТ - 50 М2
ТРЕБА ДА СЕ РЕНОВИРА , ВЕДНАШ Е ВСЕЛИВА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 075/278-789 075/496-670

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

ВИКЕНДИЦА БРАНА КОЗЈАК

1 €

Ш.2777 СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО КАТЛАНОВО

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам