1 / 4
DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 2005GOD
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 00:20

Долнени / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 85kw automatik 2005godina

072208300

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ETriPlast
Потврден огласувач
072208300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам