1 / 8
SE IZDAVA stan vo centar
1 €
01.06.2022 17:03

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

68

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Kuzman Josifoski 11

STANOT E IZDADEN.Se izdava stan vo 9to katnica vcentar na 9ti komplet renoviran i namesten dnevna,kujna,spalna,decka

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078416052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам