1 / 8
MERCEDES GL 350 BLUETEC
25.000 €
30.11.2021 09:23

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

GL 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

157 kw / 213 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes GL 350 BLUETEC 7SEDISTA 2011 godina full oprema, vo inzvonredna dobra sostojba.
Rezervni Bandaži so letni gumi.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

РЕ Агент
Потврден огласувач
076205205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам