1 / 3
🚨❄ AKCIJA 4 ZIMSKI GUMI 225/45r17 = 11.490 DENARI
11.490 МКД
Цената е фиксна
01.12.2021 21:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

45

Дијаметар:

17

🚨❄ AKCIJA 4 ZIMSKI GUMI 225/45r17 = 11.490 DENARI
🔧 MONTAŽA + BALANSIRANJE + VENTILI = GRATIS
ℹFabricki dimenzii za Audi A3 A4 A6 Vw Golf 5 6 7 8 Seat Leon Altea Toledo Bmw 1 3 Mercedes A B C
🚛🏠 ISPORAKA DO DOMAŠNA ADRESA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

ALD GROUP
Потврден огласувач
071294000
Испрати Е-маил до огласувачот

FABRICKI DIMENZII GUMI ZA MERCEDES S & BMW 7

6520 МКД

NOVI GUMI 6.50R16C ZA TOVARNI VOZILA TAM TAMCE i DRUGI

6150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам