1 / 9
Се издава деловен простор во Луна Корорација спроти Соборен
600 €
Цената не е фиксна
22.01.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

76 m²

Се издава деловен простор спроти Соборниот храм во Скопје , во зградата на Луна Корпорација на петти кат.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Fani
Потврден огласувач
071 222 426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам