1 / 2
SADOPEZR SUDOPER mijalnik za KUJNA
11 МКД
02.03.2023 13:04

Аеродром / Скопје

zacuvan sudoper za kujna
eden klasicen za sudoper dimenzii 80 x 55 sm
eden za vgraduvanje vo plotna 62 x 47

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

,,,
Потврден огласувач
078310484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам