1 / 7
Ford Mustang 2.3 EcoBoost *2016* *320KS*
34.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2021 15:52

Струмица / Струмица

Марка:

Ford

Модел:

Mustang

Година:

2016

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

235 kw / 320 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

FORD MUSTANG
2.3 EcoBoost
318hp

2016 God.

Kolata poseduva max full +++ oprema za modelot.

90.000 KM

za povekje info na tel: 078/414-805

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078414805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам