1 / 7
VOLVO FH 460 TOP...
14.000 €
30.09.2022 11:03

Прилеп / Прилеп

SAMO VLEKAC Volvo 2005 euro 3 registrirano Novi Akomulatori so site novi gumi novi plocki kaisi zategaci pumpa za pritisok nov alnaser alternator top sostojba bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075281679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам