===IZDAVAM DVOSOBEN NAMESTEN STAN - RASADNIK - KISELA VODA
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul. - 14ti Dekmvri - Br. 1/1. stan 17

=Izdavam dvosoben 70m2, namesten stan, - rasadnik - Kisela Voda, pozadi Kulturen dom /bivso kino K. Voda/ do Tinex Market, i osmoletka Krume Kepevski, pred posledna avtobuskastanica na gradski avtobus br. 24 =

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

naum
Потврден огласувач
075800263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам