1 / 3
Motor za Toyota 1ND 1.4d4d za Auris,Corolla,Avensis,Yaris
1 €
01.10.2022 20:34

Прилеп / Прилеп

Polovnen motor za Toyota so MOTOR 1 ND 1.4 D4D disel ,za Toyota Auris,Corolla,Avensis,Yaris itn.

Blok
Dekla
Klipnaci
Zamaec fiksen,potisna
Vodna pompa,bregasta
Karter
Kapacka poklopec za ventili
Maslena pompa,bez dizni

Info :
Goce : 078 407 043

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
078407043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам