1 / 12
KUKA KARABINA VO N.JAKA ILINDENOD 310m2
60.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 12:47

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

310 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

436 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Година на градба:

2016

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

N.JAKA ILINDEN

Se prodava kuka vo novata naselba JAKA ILINDEN OD 310m2
Dvorna povrsina 436m2
Podrumska prostorija garaza 70m2
Dva sprata po 120m2
Kukata se naoga na odlicna lokacija vo naselbata parcela 2.38 e gradena so najkvaliteten materijal za poveke informacii javete se na 070 210 154 Stevco

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stevco
Потврден огласувач
070210154
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам