1 / 1
Плакар
3.000 МКД
Цената е фиксна
21.11.2021 17:08

Карпош / Скопје

Се продава плакар за во спална соба.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Ivanka
Потврден огласувач
070776120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам