1 / 1
DELOVI OD POLO 2002 1.2 16V
1 €
07.09.2022 09:14

Петровец / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

POLO

Tип на делови:

Останато

Se prodavaat delovi od Polo 2002 1.2 16V

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Prodazba
Потврден огласувач
078/373-793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам