1 / 4
Се продава крави
1 €
06.12.2021 13:00

Куманово / Куманово

Продавам 1 крава отелена пред 5 дена со теле, 2 крави за колење и 1 крава стелна.

Контакт телефон : 077 631 767 - Ѓока

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Останато

Се продава од:

Ѓока
Потврден огласувач
077631767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам