1 / 5
GUMI ZA SKUTERI PIRELLI DUNLOP.
1.500 МКД
14.01.2023 18:56

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat polovni gumi i bandazi za skuteri od vrvni brendovi PIRELLI DUNLOP SAVA.
130/60/13
120/70/12
130/70/12
100/85/12
Imam povejke modeli i dimenzii.

076-221-091

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076221091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам