1 / 2
AUSPUH OD YAMAHA MINARELLI MASINA..
3.000 МКД
24.11.2021 15:24

Прилеп / Прилеп

Se prodava fabricki auspuh od Yamaha vespa minareli masina.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076221091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам