1 / 3
Aluminski Bandasi Royal Wheels 5x112 20"
400 €
Цената е фиксна
15.11.2022 16:24

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

20

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

255

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

20

Aluminski Bandasi Royal Wheels 8.5x20 ET40 so dobri gumi 255/35/20

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

Vasko
Потврден огласувач
077714777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам