1 / 10
FIAT DUCATO 2.3 MULTIJET moze zamena za avtomobil
9.200 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2021 22:48

Скопје Центар / Скопје

Se prodava FIAT DUCATO 2.3 MULTIJET, vo odlicna sostojba, proizvedeno 2008 godina, so pominati 85362 km. Registrirano do april 2022.
Voziloto e redovno odrzucano i servisirano i e vo odlicna sostojba.
Elektrika na prozori, centralno zaklucuvanje. Nema klima.
Moze zamena za pomal avtomobil so Vasa doplata.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

KLINTEK DOOEL SKOPJE
Народен фронт 19а
Потврден огласувач
075213105
070353614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам