1 / 1
Кујна за продажба
6.000 МКД
Цената е фиксна
22.11.2021 10:01

Карпош / Скопје

1,7м димензии

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071354191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам