1 / 11
НОВ НАМЕСТЕН СТАН НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ
300 €
Цената не е фиксна
22.11.2021 12:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Abas Emin 29/4

Се изнајмува нов луксузно опремен стан на високо приземје, со приватен паркинг.
на 5.мин пеш до центар Охрид.
ул. Абас Емин 29/4
Помеѓу х. Монте Негро и Vulco Сервис
Можност за подолг временски период цена по договор
Можност како деловен објект: Ординација и сл.
Тел за контакт: 075 508 493 , 075 991 287

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Luxury
Потврден огласувач
+389 70 96 90 80
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам