1 / 1
Maticna ploca za MAc Pro 4.1
7.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 14:51

Бутел / Скопје

Prodavam polovna socuvanamaticna ploca za MACPro 4.1 cENA:7500 DEN.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
075330783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам