1 / 1
M.2 SATA 512GB SP
3.000 МКД
Цената е фиксна
18.06.2022 12:01

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov neotpakuvan M.2 SATA 512GB Silicon Power SP512GBSS3A55M28.


Capacity:
512GB

Dimensions:
22.0 x 80.0 x 3.5mm

Weight:
8g

Interface:
SATA III 6Gbps

Performance Read(max.):
560MB/s (ATTO)

Performance Write(max.):
530MB/s (ATTO)

Operating Temperature:
0°C-70°C

Storage Temperature:
-40°C-85°C

MTBF (est):
1,500,000 hours

Form Factor:
M.2 2280-D5-B-M

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Anonymous
Потврден огласувач
075572221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам