Се издава подземна гаража во Кисела Вода
2.700 МКД
Цената не е фиксна
22.11.2021 18:01

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

15 m²

Се издава подземна гаража со лимена врата во затворен подземен паркинг кај зградите на Get Caffe.
Предност имаат заинтересирани за склучување на договор на повеќе од 3 месеци.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Irina Grujovska
Потврден огласувач
78250385
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам