1 / 8
Vlechna Sluzba 24/7 / Vlecna Sluzba 24/7 / Pomos na pat 24/7
По Договор
01.12.2021 12:12

Аеродром / Скопје

Имате проблем со возилото и ви треба влечна служба? Вие сте на вистинското место. Со најдобри услови, во најкус можен рок безбедно и ефикасно ќе го одвлечеме и транспортираме вашето возило


Обезбедуваме услуги за влечење и транспорт за сите видови возила:

автомобили, комбиња
спортски автомобили
мотоцикли
трактори
каравани
вилушкари
кампер приколки
градежни машини и сл.

Web page: https://stedi.mk/
Facebook: https://www.facebook.com/vlecnasluzbastedi

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Stefan
str.12 nbr.9 skopje ilinden
Потврден огласувач
071292260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам