1 / 12
Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati
1 МКД
26.08.2022 10:05

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати
со различни kw можност за палење на алансер клуч,и рачен механизам со акциски цени
количините се ограничени!

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

KEKO MOTORS
Ул. Тодор Чангов 83а, н.Лисиче, Скопје
Потврден огласувач
070111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам