1 / 5
Ktm delovi
10 €
21.12.2022 15:02

Прилеп / Прилеп

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1999

Модел:

Delovi ktm 125,250

Ktm 122,250

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
077676133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам