1 / 9
Prodavam viljuskari Heli i Still
1 €
23.11.2021 17:23

Прилеп / Прилеп

Prodavam,zamenuvam,popravam viljuskari
Heli: 2018godina so plin vo odlicna sostojba diga 3t,visina diga 4,80
Still:1995godina ispraven vo odlicna sostojba plin diga 1,5t

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава / Можна е замена од:

Slavco
Потврден огласувач
075425604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам