1 / 1
HARD disk Hitachi 2,5 500GB
1.200 МКД
18.08.2022 16:52

Скопје Центар / Скопје

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentinel, moze i proverka

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Се продава од:

Kk
Потврден огласувач
078214969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам