1 / 6
Ford 3000
2.900 €
28.03.2022 20:44

Делчево / Делчево

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

-
Потврден огласувач
070939669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам