1 / 5
CENTAR ZA AKUMULATORI
1 МКД
Со вклучен ДДВ
20.12.2021 21:28

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

TOPLA,VARTA,ROMBAT,EXIDE,VARTA,INTAKT TAB
START STOP AGM EFB
BESPLATNA PROVERKA I MONTAZA
EKO OTKUP NA STAR AKUMULATOR
https://centarzaakumulatori.mk/
077514380 02 2033931

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од: Претпријатие

CENTAR ZA AKUMULATORI
Gorce Petrov43
Потврден огласувач
077514380\022033931
Испрати Е-маил до огласувачот

PRODAZBA NA AVTODELOVI

1 МКД

SET MENUVAC CITROEN PEZO 1.5D SAXO PEZO 106

3200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам