1 / 2
Се продава Huawei p10lite како нов
4.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 11:48

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P10 lite

Боја:

White

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Телефончето е одлично сочувано, цело време со маска, работи одлично без да кочи, батерија нормално како го користете. Работи на сите оператори.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Tose
Потврден огласувач
078476524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам