1 / 1
Slim led displej 13.3" PW133X56-105-0301 Full hd
3.200 МКД
Цената е фиксна
21.04.2023 21:36

Куманово / Куманово

PW133X56-105-0301 PW133X56 105 0301 LCD Screen LED Display Matrix 13.3" FHD 1920X1080 Replacement Test Grade A.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам