1 / 6
Plac za gradba na kuka
20.000 €
02.01.2022 12:57

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

460 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava nov i ureden plac vo centar na gradot do gradinka Detelinka ,ograden so kapija i poramnat ,do pat so moznost za priklucok voda ,odvod i struja,pominuvaat do samiot plac,ureden imoten list so elaborat i markica za gradba,Oliver 071 325 837 viber ,whatsApp

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

oglasuvac
Потврден огласувач
071325837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам