1 / 1
Plac cena po dogovor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 04:03

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

760 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Prilep vo (varos industriska zona) placot izleguva na pat cena povolna ili zamena za plac do 500m2 vo skopje volkovo stopanski dvor ili predlog...kontakt na 070 396 971

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
074249575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам