Gradezen plac
9.600 €
27.09.2022 04:53

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1230 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gradezno zemjiste. Plac vo carina maala. So imoten list i pogodno za gradba. Do asvalten pat.
8 evra za 1m2
Info na broj
071550742
Aco

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Misho
Потврден огласувач
078304604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам