1 / 8
Renault
По Договор
9.500 €
Денес 10:15

Прилеп / Прилеп

Renault so Volvo motor
2007 god. Euro 5
800.000 km
6 novi gumi
Automatic
Tempomat
Retarder
Klima
Frizider

Mozna e zamena za solo kamion

070/665-329 Riste

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

/
Потврден огласувач
+389 79 343 763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам