1 / 1
Cesma
1.300 €
Цената е фиксна
27.11.2021 18:25

Карпош / Скопје

Se prodava cesmata poradi promena na bojler koja sto odgovara na cesma so tri creva. Cesmata e vo odlicna sostojba. Koristena e 1 godina. Kupena e 4600 denari.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
38978389316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам