1 / 1
Celicni bandazi so ratkapni za vw audi seat skoda
120 €
20.09.2022 10:29

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Bandasite se vo odlicna sostojba so ratkapni original od vw

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Потврден огласувач
076788547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам