1 / 1
Se izdava dujkan vo centarot na prilep
100 €
Цената е фиксна
02.12.2022 16:35

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

20 m²

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza
Dujkanot e okolu 20 m2 plus wc

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Потврден огласувач
076788547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам