1 / 2
Aprilia ovoj so kilometrazite e prevarant
50 €
16.12.2021 08:09

Прилеп / Прилеп

Jas od prilep sum mu odnesov kilometraz mi zede 50 evra go napraj za edna den pak isto da znajte da ne se lazite

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
070427245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам