1 / 12
Се издава деловен простор во Црниче
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2021 09:54

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Naum Ohridski, Crnice

Се издава реновиран празен простор од 95м2, за деловни потреби, на Улица Наум Охридски во населба Црниче. Истиот поседува сопствен влез и двор од 250м2.

Во склоп на објектот се 5 простории идеални за засебни канцеларии, хол-влез, и една огромна просторија идеална за заеднички канцелариски потреби. Објектот има сопствено парно, кое работи на пелети, меѓутоа возможна е и инсталација на електричен котел по договор.

Вклучен е покриен паркинг за две возила, а како дел од договорот добивате и детално изработен план за внатрешно уредување. За илустрација, прикачени се и неколку 3д слики.

Дополнителни уредувања на просторот и дворот се возможни по договор. Ова подразбира ентериер, хортикултура, како и проширување/спојување на одредени канцеларии.

Локацијата е во непосредна близина на нотар и адвокат, МВР, автобуски станици за линиите 16ка и 24ка, неколку маркети и продавници за храна, како и комплексот Порта Црниче.

Цена: 700 еур

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Slavko
Потврден огласувач
070784041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам