1 / 1
СЕ КУПУВА СТАРА КУЌА / SE KUPUVA STARA KUKJA
300.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.12.2021 13:00

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

КАРПОШ

Се купува постара куќа или барака со плац во Тафталиџе 1, Тафталиџе 2, Козле, Влае, Карпош 1, Водно, Црниче, Пржино. Може да е празна и наместена, со чист имотен лист.
Доставете понуда. Плаќање веднаш, или принцип на соинвеститорство, по тоа како Вас Ви одговара.
Козле, Тафталиџе 1 и 2, Влае, Карпош 1, Водно, Црниче, Пржино

за пребарување:
Kozle, Taftalidze, Vlae, Karpos, Vodno, Crnice, Przino.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Vik Engineering
Потврден огласувач
076883335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам