BARAM DA KUPAM STAN VO KRIVA PALANKA
1 €
25.12.2021 23:30

Крива Паланка / Крива Паланка

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

BARAM DA KUPAM STAN VO KRIVA PALANKA
50-60 METRI KVADRATNI
NEBITNO DALI E RENOVIRAN ILI NE E

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

robert
Потврден огласувач
078341545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам