1 / 2
Alcatel 3080 4G | Alkatel
1.200 МКД
29.11.2021 23:22

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

3080 4G

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Prodavam novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080 4G.

Imam 3 komada, site 3 moze da gi zemete za 3000 denari.
Moznost za prakjanje po kargo.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ZOKI
Потврден огласувач
078473222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам