Барака во козле
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2021 21:41

Карпош / Скопје

Се продава барака во Козле наспроти КАМ Маркет
Цена по договор
Информации на телефон 076873922 - Емилија

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава / Можна е замена од:

Vvvvv
Потврден огласувач
076873922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам