1 / 12
Mercedes C200 2.2
8.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2023 08:44

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, Авангард верзија со фул опрема како од салон, реални километри, сменето синтетичко масло, водна пумпа, ПК каиш, држачи на моторот, клима комплет}сите ролери, нов акулуматор, алнасер. Без забелешки. Може замена.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
070317678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам