1 / 2
Set Alatki za folija
450 МКД
31.07.2022 18:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплет алатки за професионално лепење на заштитни фолии на вашиот Автомобил. Сетот ви овозможува ефикасно да ги отстраните меурчињата под вашата фолија.

☑ Лесен и удобен за употреба.
☑ Комплетот вклучува 4 алатки + 10 резервни сечила.
⤵️ Димензии:
• Силиконски гумен aлат : 13 x 4 x 15 cm.
• Краток алат: 12 x 9 x 0,2cm.
• Долг алат: 12 x 23 x 0,2cm.
• Скалпер: 13 x 1,5 x 0,5cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set Alatki za folija

450 МКД

Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам