1 / 2
NOV NEKORISTEN LG K22 INFO 078387988
5.999 МКД
02.12.2021 08:52

Штип / Штип

Марка:

LG

Модел:

K23

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e nov nekoristen nikako
Ingormacii na 078387988

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

igoran
Потврден огласувач
078374078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам